Meble loftoweWszystkie produkty są ręcznie spawane z różnej grubości stali . Przy produkcji mebli i innych elementów wystroju wnętrz, istnieje możliwość wyboru przez klienta grubości profili, z których ma być wykonany dany element lub mebel.

Do malowania proszkowego stosuję się pełną paletę kolorów RAL ,ale również farby specjalne ,o szczególnych walorach dekoracyjnych. Posiadają one różnorodną strukturę ,od gruboziarnistej po drobną
szorstką, gruzełkowatą lub gładką satynową. Kolorystyka tych farb jest bardzo zróżnicowana ,są to różne odcienie
złota, srebra, perły ,chromu ,rdzy ,odcienie antyczne , żeliwo itd.
Materace wchodzące w skład zestawów wypoczynkowych, pochodzą od polskich ,lokalnych producentów ,są to zarówno gąbki, flizelina jak i obicia tkaninowe. W ofercie znajdują się materiały o różnych
fakturach i kolorach. Wszystkie pokrowce posiadają zameczki ,więc można je wygodnie prać.
Elementy drewniane ,wchodzące w skład mebli, wytwarzane są na miejscu w stolarni z drewna dębowego ,jesionu i innych gatunków drzew .Powierzchnie blatów są lakierowane , olejowane lub przypalane. Stosuje się również płytę laminowaną.
Kompleksowa produkcja odbywa się w jednej firmie ,w razie potrzeby zapewniamy własny transport.

 


ZESTAW MEBLI NA BALKON, TARAS, OGRÓD…
Zestaw Mebli loftowych

W skład zestawu wchodzą:

  • Sofa dwuosobowa (130 x 60 x 60)
  • Dwa fotele jednoosobowe (72 x 60 x 60)
  • Ława (100 x 60 x 42)
    – blat marmurkowy
  • Pufa (podnóżek) (72 x 60)

Zestawy wypoczynkowe ręcznie spawane z profili stalowych. Pomalowane proszkowo farbami poliestrowymi, odpornymi na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, czy promienie UV. Zastosowane farby są farbami specjalnymi o szczególnych walorach dekoracyjnych np. z dodatkiem brokatu i posiadają oryginalna strukturę. Pokrowce na materacach wyposażone są w zameczki, więc można je wygodnie prać. W zastosowaniu są różnorodne kolory i wzory pokryć materacy. Blat ławy wykonany może być z dowolnego drewna, szkła lub płyty ceramicznej.


KWIETNIK BIAŁY

Kwietnik Biały - meble loftowe

Kwietnik wykonany z profila stalowego 20 x 20, pomalowany farbą proszkową o drobnej ziarnistej strukturze. Blaty 25 x 25z drewna jesionowego lakierowanego. Wymiary 86 x 48 x 48..


CZARNY REGAŁ

Czarny regał

Regał spawany z profila 20 x 20, pomalowany czarną farbą proszkową o drobnej strukturze. Półki z płyty laminowanej grafitowy marmur. Wymiary regału 180 x 120 x 34.